BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

…iki mąstymo, kad dar negreit suaugsiu.

Sveiki. :)

Vakar važiavom į „Lietuvos daina“ filmavimą. O siaube, kaip ten kankino. Tikrai kančia. :D Patariu, niekam nevažiuot. 4 ar daugiau valandas ploti, rėkauti, stovėti ir viską daryt, kai liepia. Jei netinka, vėl per naują. Siaubas. :x

Šiandien nėjau į mokyklą. Nes namo įžengiau šiandien 0:45h. Miego norėjau labai labai. ;D Tad diena ir neypatinga, kai prasėdi namie. Dar šiandien jau baigiau paskutinę HP dalį, tai dar ir liūdna pasidarė. Būčiau su mielu noru skaičius visą dieną. Mama sakė, džiaugias, kad pagaliau pabaigiau, gal nebebūsiu tokia pamišus dėl Hario. Bet ji klysta. :D

Dabar tik pajaučiau, kad mokslo metai. Kažkaip jau pradėjo nervinti ND ir pati mokykla. Iš tiesų, tai keista, kad šiais metais taip vėlai pajaučiau mokslo metus. Gal ir geriau. Bet kadangi laikas nesveikai greitai bėga, tai ir šie mokslo metai tuoj pasibaigs. Tada liks tik dar dvylikta klasė ir… Vėl pradėsim mokytis, tik dar labiau. O taip.. :)

Hm. Seniau visad maniau, kad vienuoliktokai/ dvyliktokai jau kaip ir suaugę, o jei retas, kuris ne, tai kai baigia mokyklą tikrai jau būna suaugęs žmogus. O dabar, aš sau tokia pati kaip ir 13 metų tik šiek tiek pasikeitus. Bet visai nesijaučiu, kad tuoj būsiu suaugusi. Iš savo draugų to ir nelabai jaučiu. Tik kai kurie pažįstami atrodo lyg jau būtų suaugę. Aš abejoju ar greit taip atrodysiu kitiems arba sau. :))

Dar, kai buvau mažesnė, maniau, kad žmogus su metais tampa blogesnis. Bet dabar manau atvirkščiai, bent jau aš sau kažkodėl atrodau geresnė, o mano aplinkiniai taip pat atrodo tokie. :) Kaip viskas kitaip atrodo..  Ech, tas laikas. Bet man smagu, kad jis bėga. :)

P.S. Vakar mano BLOGui suėjo 3 metai. :)

Gero vakaro. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Diana2010-11-28 21:26

Sveikinu su sukaktim ;DD

aš todėl ir nevažiavau į tą filmavimą, nes kai sužinojau kaip ten viskas vyksta tai žn :DD

Laima2010-11-29 15:55

Ai, esmė, kad per tv parodytų :DD

Diana2010-11-30 17:46

kada rodys tą laidą? Būtinai pažiūrėsiu :DD

Laima2010-11-30 21:50

arba šį penktadienį arba kitą :DD

Rašyti komentarą

Tavo komentaras