BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laimė apkabino.

Žinot, ir mane apėmė apmąstymai. Skaičiau keletą naujausių blogerių įrašų. Kalėdos paveikia apmąstymams tikriausiai. :)

Na, aš jau kelias dienas esu labai laiminga. Bet neturiu priežasties, neįsivaizduoju kodėl jaučiu tokią palaimą ir gėrį. Svarbiausia, noriu šiais jausmais pasidalinti su visais. Žmonės, įžvelkit gėrį aplinkui. Gal ir sunku, bet kai nori, jis visada šalia.

Dar neseniai ir aš alpau dėl noro gauti meilės. Tikriausiai tai pakankamai savanaudiška, bet.. Nežinau, bet aš taip stipriai norėjau meilės, o siaubeli, kokios mintys sukosi galvoje. O dabar dėl nepaaiškinamų priežasčių aš jaučiuosi taip, tarsi ta meilė artėja. Tai juk kvaila? Ehm? Bet kažkodėl taip jaučiuosi. O šis jausmas prideda mano laimei stiprumo.

Pradėjau labai džiaugtis dėl kitų laimės ir noriu, kad jie jos gautų dar daugiau. Šypsenos, šviesos, šiluma.. Taip gera tai matyti ir jausti. Norėčiau paskęsti šioje būsenoje, kuri mane dabar apkabinusi. :)

Taigi, Kalėdos. Dar kartą linkiu būti laimingiems. Labai labai labai. Aš noriu, kad bent lašelis mano jausmo aplankytų kiekvieną.

Ech.. Mano širdyje pavasaris. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

ameriga2010-12-26 10:22

Tas meilės norėjimas visai ne kvailas! :) juk tai normalu, ypač prieš tokias gražią metų šventę kaip Kalėdos. O jeigu jauti, kad meilė artėja- labai gerai!
Gražių metų švenčių! Linkiu, kad meilė pas tave atipentų kuo greičiau :)

Laima2010-12-26 11:00

Labai dėkui. :)) Ir tau gražių švenčių. :))

tiktavosaule2010-12-26 21:43

Džiugu už Tave. Tik nepaleisk savo laimės. : )

Laima2010-12-26 23:01

Dėkui. :)) Stengsiuos tvirtai ją laikyt :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras