BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laiminga. Atsiprašau. Įsimylėjau.

Sveiki. :) Seniai rašiau tikrai. Tiek laiko nerašiau, kiek nemačiau Karolio. Nežinau, kodėl parašau į blogą būtent po to, kai sutinku jį. :D Nemoku to paaiškinti.

Taigi, per tą laiką mano gyvenime tiek daug įvyko… Vėl sudaužytos širdys. Šypsenos. Atradimai. Meilė? Nesėkmė. Nauji draugai. Ech, bet aš laiminga. :)

Tokia laiminga, net nemoku to apibūdinti. Pasaulis daug gražesnis. Myliu gyvenimą. :) Ir labai atsiprašau visų vaikinų, kurie per mane nukentėjo. Ir atsiprašau žmonių, kuriems buvau įkyri. Atsiprašau, kad per daug kalbu. Atsiprašau, kad kartais pasišalinu iš nesmagios situacijos. Atsiprašau, kad aš retai sakau „atsiprašau“ ir „ačiū“. Atsiprašau, kad užkraunu savo išgyvenimus. Atsiprašau, kad mano muzika jums nepatinka. :)

Aš įsimylėjau. Žinoma, tai gali greit pasikeisti arba tai tik laikina nesąmonė. Bet įsimyliu aš retai. O kai įsimyliu, man to nejaučia. Kodėl? Kodėl, kai įsimyli mane, aš nejaučiu to pačio? Kodėl negali būt abipusio jausmo? Buvo, bet tada tai baigėsi. Na, iš tiesų dar nesibaigė, bet… Ech. Skaitydami nesuprasite esmės totaliai, bet kiek čia bereikšmių tekstų.

Norėčiau vėl kurti eilėraščius, bet kai esu laiminga – neišeina. Ypač, kai įsimyli, galvoj vyksta keisti dalykai. Ne tik galvoj. Tai paveikė mano apetitą. Kelnės krenta.. Not good. Jis mane ignoruoja. Aš jo nepažįstu, bet… aš jį myliu? Man taip nebuvo. Bet dabar yra. Dėl jo padaryčiau nuodėmę, didelę, bet taip gundo.. Bet šį kartą aš nešoksiu ant kaklo ir dirbsiu iš lėto. Vis dėl to, aš katė.:)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras