BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šalta.

Šalta… Tikrai šalta. Reikia pratintis, nors nereikia, juk pats kūnas kasmet pripranta. Gabūt šiemet bus šiek tiek sunkiau, juk vasara buvo tokia karšta! Bet ji man patiko. Taip. Patiko. Nesijaučiau vieniša, jaučiausi reikalinga, svarbi ir įdomi. O dabar tik truputį jaučiuos taip, kaip jaučiausi vasarą.

Viskas susieina į vieną personą. Na, galbūt ne tik į tą žmogų, bet jis pagrindinė priežastis. Jaučiuos nereikalinga, nebeįdomi. Ar jam nebereikia draugės, nes drugiai užkimša pilvą? Ar todėl, kad mintys skraidžioja kitur? Ar todėl, kad nebesinori pasipasakot? Ar todėl, kad pabodo pasakyti savo nuomonę?

Manau, kad kai jo jausmai pasibaigs, kažkaip prireiks draugės. Ir vėl viskas apvirs aukštyn kojom. Taip ir vartaliojas visą laiką mūsų santykiai. O jau buvau patikėjus, kad forever būsim tokie geri draugai. Bet aš negaliu vaidinti šaltos ir apsimesti, kad man jo nebereikia. Aš priklausoma nuo jo ir negaliu atsisakyti šios priklausomybės. Per daug įsitraukiau ir jau seniai. Negavusi dozės, aš mirštu… Prašau, sugrįžk. Aš nenoriu, kad kartais būtum draugas, o kartais apsimestum. Tiesiog būk juo visada.

Taip. Man šalta…

2010.10.07  21:41

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Diana2010-11-20 16:48

Aš pažįstu šitą personą, apie kurią kalbi?

ENORCA2010-11-20 21:38

Manau tuo gyvenimas ir yra gražus, nes jis ir kiti žmonės niekada nebūna “forever” :)

Laima2010-11-21 11:08

Taip, Diana. :)
Enorca, bet kartais norisi kažko forever. :>

Rašyti komentarą

Tavo komentaras