BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Slapta aš Tavęs ilgiuos.

Aš tavęs taip pasiilgau ir tu to nežinai. Tau net ir nebūtų įdomu. Galbūt giliai viduje tu taip pat pasiilgsti manęs, pagalvoji apie mane kiekvieną dieną, kaip aš apie tave. Tiesą sakant, manau, kad tau yra taip pat kaip man. Aš ir pati stengiuos tai vyti nuo savęs. Juk tai buvo seniai, kam reikia atgamint tuos prisiminus, kam man tavęs reikia? Juk iš dalies pati atstūmiau tave.
Tada sakei, kad bus kitų vaikinų. Sakiau, jog nebus. Žinoma, aš tai „pamiršau“ ir maniau, kad žinoma, jų bus. Lyg ir bandydavo būt, bet aš neprisileidžiu nieko ir pradedu galvot, gal buvau teisi. Gal jų išties nebus. Ir dažnai manau, kad tu man nebepatinki, neberūpi. Tu irgi taip manai. Tačiau, viduje, tu visada ir nesuprantu kodėl negaliu tavęs išmest kaip kitos išmeta kitus. Tu buvai pirmas ir paskutinis.
O aš taip noriu meilės. Beprotiškai. Bet ir vėl Tu. Kaip norėčiau ištaisyt tą klaidą, kad būtume vėl kartu. Man reikia tavęs, tikrai reikia. Nežinau ar tu dar skaitai mano blogą. Gal vogčiomis vis dar užmeti akį. Gal vis dėl to seki mane to nenorėdamas. Tikrai negalėjau išsitrint. Aš žinau. Aš savy slepiu vis tą patį jausmą tau ir nejau tu to neslepi?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras