BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gyvenu kaip gyvenu.

Aaaaaaa! :D Sveiki. :)

Gyvenu kaip gyvenu. Taip žinot, tirli pirli. :D Labai labai laukiu rytojaus. Eisim su Lina į HP. Siaubulėli, kaip laukiu. Dabar jau baiginėju skaityti 6tą HP dalį. Taip pasidaro liūdna, kai suprantu, kad tuoj išeisiu iš jo pasaulio. :/

Vakar, nereikėjo į mokyklą. Tokia jėgutė. Ėjom į spektaklį „Nutolę toliai“. Ką apie jį komentuoti nežinau.. Nėra blogas, bet ne man vertinti spektaklius. :D Po spektaklio susitikau su Toma. Tai irgi visai smagu, nes seniai nesibičiuliavom. :))

Šiandien auklėtoja kaukė kodėl mes nebudim. Iš tiesų, tai nesuprantu budėjimo esmės. Jei kas ir įvyktų, bet kas pastebėtų ir praneštų. Bet kol kas nieko neįvyksta.. Kažkokia nesąmonė stovėti vidury valgyklos, kai visi sėdi ir žiopso į tave. Bet tikriausiai auklėtoja mano, kad tai nuostabus jausmas. Ypač, kai pati sėdi valgykloj ir šlamščia, o mes stovim kaip idiotai. Dar prigąsdino, jog jei nebudėsim, tai budėsim ir kitą savaitę. Vaje, kaip baisu..

Hm. Antradienį atradau vietą, kuri bus mano. Tiesiog atėjau ten ir pajutau, kad ji man skirta. Kai bus geresnis oras, nueisiu vėl pasėdėti, pamąstyti. Taip smagu, kad radau sau vietelę.

Pagal idėją, Edgaras turėtų pas mane atvykti šeštadienį. Tik nežinau ar tikrai atvyks. O jei atvyks, tai pabus per savaitgalį. So wee. :) Nors nežinau, juk 2 metus jo nemačiau. :DD Bet tipo brolis, tad viskas bus ok, jeigu bus.

Kas dar? Hm. Labai pasiilgau Karolio. :s Matėmės prieš tris savaites ir nesveikai pasiilgau. Kuo dažniau matomės ir kuo geriau sutariam, tuo aš greičiau ir labiau jo pasiilgstu. Seniau nematydavau daugiau nei pusę metų ir tai nesijausdavau, taip kaip dabar. Ai, ką besupaisysi..

Radau pas jį sienoj dainelę ir ji mane užkrėtė. Klausau ir klausau.. :D

Iki. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras