BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ir Laimą užknisa bernai.

Laba. Šį kartą parašysiu įrašą apie tai kaip mane užknisa bernai. Tiesą pasakius, niekada nemaniau, jog apie tai rašysiu. Galvojau, kad aš tai tikrai tokių įrašų niekada nerašysiu. Kai pas kitas ką nors tokio paskaitau, dažnai sutinku su jų nuomone, tačiau manau, kad tai rašyti.. „Ai gal nereikia, nes neverta.“

Šiandien jau nebeištveriu. Užkniso galutinai. Net nežinau nuo ko pradėti, bet bandom.

Kai bernai sako, kad jie nesupranta panų. Nu damn, asilai. Ir taip aišku. Mergina nori meilės, dėmesio, laiko, šilumos, kartais pasiginčyti ir laimėti ( nors ir būtų neteisi ), nori, kad būtumėt drąsūūūūs. Šitas labai svarbus. Nu bet suprantama, kad merginai svarbu jog su ja švelniai elgtųsi. Žodž, yra dar daugybė dalykų, bet visi juos žino, o jie mat nesupranta. Damn, kaip jus suprast???

Čia ir yra sudėtingiausias dalykas.

Jie spokso.

Jie tau šypsos.

Jie susigėsta.

Jie nieko nedaro.

Tada neištvėrus įkišu nosį į šį reikalą. Daugmaž „susipažinkim“. Išsiskiria du keliai: 1) Nenoriu ( ir toliau darysiu tą patį ką dariau [damn, tai kam tai darai toliau???] ). 2) Gerai.

Kas įvyksta po to gerai?

Susirašinėja.

Susirašinėja.

Susirašinėja.

Netyčia sutinka, pasisveikina.

Susirašinėja.

Susirašinėdamas vis duoda užuomenų, kad domisi tavimi. Merginos dažniausiai apsimeta, jog to nesupranta. Mat jos nori, kad aiškiau būtų tai parodyta, nes tada ji jaučiasi labiau ypatinga or smth.

Susitinka. Vėl išsiskiria du keliai: 1) Po to neatrašo. Mergina jaučiasi tragiškai „ką aš padariau netaip?“. Po kiek laiko jis sureaguoja, apsimeta, kad net ir nebuvo kažkokios pertraukos iš jo pusės. Tokiu variantu arba nustojama bendraut arba liekama draugais. 2) Pradeda rašyti, kad mergina labai faina, kad nori vėl susitikti. Gali skiesti, jog kai susitiksit tą ar aną padarys. Mergina pradeda skęsti svajonėse.

Vėl susitinka. Nieko nedaro.

Susirašinėja. Dažnai beveik maniakiškai. Dar labiau skiedžia. Mergina, taip pat skiedžia, bet juk tai tik moteriškas flirtas, nes mes vis dar turim viltį, kad jūs drąsūs, tikri vyrai. O taip. Žinoma.

Susitinka. Nieko nedaro. Mergina nervinasi.

Susirašinėja.

Susitinka. Dabar jau trys keliai. 1) Merginai tai jau atsibodo. Pradeda rečiau jam atrašyti. Skiedžia, kad yra užsiėmus. Galiausiai bendravimas nutrūksta. 2) Ji toliau skęsta svajonėse ir laukia, kad jis išdrįs kažką padaryt. Arba sulauks, arba pačiai teks imtis iniciatyvos. 3) Vaikinas pasitaiko kažkoks „nenormalus“, nes arba pasako, kad jam labai patinki ir jis nori artimiau bendrauti arba pabučiuoja, apie ką merginos taaaip svajoja.

Žodž, galėčiau dar čia daugiau visokių variantų primaklinti. Bet šis yra toooks dažnas. Ypač mano atveju. Aš nekenčiu bernų, kai jie elgias kaip mažvaikiai, o vaidina vyrus. Nekenčiu, kai jie nereaguoja ir nepaaiškina kodėl, o vėliau vėl bendrauja. Nekenčiu, kad jie nedrąsūs. Nekenčiu, kai jie aiškina, kad moterys yra iš kitos planetos. Nekenčiu, kai jie mano, kad vat to geriau tau nesakyti, nors užsiminė, nes nesuprasi. Užknisa.

Ir po šimts velnių, aš taip noriu vaikino. Bet to „nenormalaus“. Aš nesu tragedija. Nesu baisi. Esu bendraujanti. Linksma. Ir šiaip aš faina. Tikrai. Ir kiti taip sako. Bet wtf, kodėl kitos prisišaudo visokių, o man taip nesigauna. Atrodo, kažkas prasideda ir po to išnyksta kaip dūmas. Ech, aš noriu ir meilės, bet dabar man nebūtinai reik meilės, aš tiesiog noriu artumos, fizinio kontakto. Būkit „nenormalūs“.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

ENORCA2011-02-02 13:40

Kaip sudėtinga o_o …

Laima2011-02-02 14:47

Aha :D

SiGiSII2011-02-02 20:28

Perskaičiau ir pasipiktinau. Kaip sprendžiu, pati esi dar gana jauna, o čia aprašomas elgesys daug maž būdingas 12 - 16 metų paaugliams, kuriems galva permušta kompiuteriniais žaidimais, gašlybėmis ir kitais niekais. Palauk, jie dar suaugs - juk merginos greičiau bręsta.
Dar tas žodis “nenormalus” labai akis bado. Suprantu taip, kad ieškai kažko kito. Hell damn, trūksta apibrėžtumo, koks tas nenormalumas turi būti - beproto mielas romantikas ar bedantis narkomanas. Jie abu tam tikra prasme nenormalūs. Nors mano skaudi skaudi praeitis sako tai, kad jei merginai tenka rinktis iš kelių (tarkime - vienas poetas-romantikas, kitas pedantas, mylintis vaikus ir idiotas, kurio merginų kabinimo būdai yra išpūsti bicepsai, o didžiausias komplimentas “geri papai”), ji pasirinks blogiausią varaintą, o paskui to gailėsis (arba ne, jei ji tokia pati). Nedrįsčiau to teikti, jei taip būtų pasielgųsi viena, dvi, na ar penkios merginos, bet taip elgėsi daugiau nei 10…
Ir šiaip, siūlau negadinti vaikinų - mes tik išoriškai kieti. Mes nemėgstame spaudimo ir kartais nesuprantame ar nenorime suprasti tų visų siunčiamų ženklų, nes vienu atveju, tai gali būti tik pasišaipymas, o kitų simpatijos požymis. Jei taip nori, kad vaikinas pats įsidrąsintų, paprasčiausiai gaudyk jo žvilgsnį, nusišypsok, tik nuoširdžiai ir žvilgsniu pakviesk jį prieiti.
Na, linkiu sėkmės.

Laima2011-02-02 20:45

Sigi, ačiū labai už komentarą. :) Na, aš to blogiausio atvejo, patikėk, nesirinkčiau. :) Žinau, kad viduje jūs nesate tokie kieti, kokie vaizduojatės esant išorėje. O su tais žvilgsniais, šypsenom… Ech, bet tai man nepadeda. Nenormalaus norėčiau tokio, kuris visiškai netiktų į tų 12-16 metų paauglių standartus. Nes deja, dažnai įsižiūriu jaunesnius už mane, kurie patenka į tą kategoriją, arba vyresnius, tačiau jie matyt vėlesnio brendimo.. Dėkui. :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras