BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nežinau ar kas mane beatsimena…

Sveiki. Tikriausiai manęs jau niekas neatsimena. Seniai berašiau čionai. Gyvenimas toks keistas dalykas. Visada taip maniau, bet kasdien tuo vis labiau įsitikinu. Man liūdna. Tiesa. Ir kai liūdna, taip noriu rašyti, komentuoti, kurti. Mano lietuvių kalbos mokytoja sakė, kad geriausius kūrinius parašė liūdni arba nelaimingi žmonės. Aš tuo tikiu. Bet kažin ar parašysiu kada nors ką nors vertingo.

Pažiūrėjau kelis išpopuliarėjusio Aleknos klipukus. Atsimenu jį dar jaunesnį. Mokėmės vienoj mokykloj, aišku aš 2 ar 3 metais jaunesnė, tad jis tikriausiai manęs nežino, nebent jo keli draugai mane pamena iš dar gilesnės vaikystės laikų. Sukėlė nostalgiją mano seniems namas. 6 fortui. Visai jo pasiilgau. Nebuvo labai geras rajonas. Ir nėra tikriausiai. Bet jis toks savas. Lyg mažas atskiras miestelis Kaune. : )

Pirmadienį buvau filme „Mėnesienos Karalystė“. Jis nuostabus. Taip įdomiai ir šiltai nuteikiantis filmas… Tiek gerų emocijų. Tikras meno šedevras. Toks subtilus. Ir kažkuo pirmenantis mano vidinį pasaulį. Tai keista.

Bet man taip liūdna… Kai artimiausi žmonės tave nuvilia. Tai taip sunku. Manęs niekas nebuvo įskaudinęs. Bet visuomet norėjau tai patirti. Tai tikrai sunku, bet aš žinau, kad dar nepatyriau tikrojo įskaudinimo. Tikiuosi, kad jis bent jau ne šiandien ateis…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

nepamenu savo seno nick'o2012-08-16 18:34

Dangulizmas! Žinok, kad vienas grybas šitam blogerių pasaulyje tave tikrai visada prisimins. Ir nebeliūdėk, nieko nepakeisi liūdėdama, kad ir kas būtų nutikę. Noors, velniava, žinau, kad nelengva.
Maniau neberašai.. Pasistengsiu dažniau užklyst į svečius.

Laima2012-08-16 19:12

Gabriele, čia tu? :)))
Ačiū :))

nepamenu savo seno nick'o2012-08-16 19:44

Taaip, ta pati :D

SiGiSII2012-08-16 21:04

Na,žmogus tokia būtybė, kuri nori-nenori sugenda ir turi pasikeisti. Dažniausiai į blogą pusę, o tada kenčia kiti. Žinoma, banalu sakyti, kad jei jie tave įskaudino - jie nebuvo tikri. Tai tarsi druskos pylimas ant žaizdos. O tu, Laima, laikykis. Su laiku viskas visada susitvarko. Tereikia tik truputį tikėjimo ir kantrybės.

Laima2012-08-22 21:09

Dėkui, Sigi. :) Tavo komentarai visada būdavo gerai nuteikiantys ir paskatinantys :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras