BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rašymo laisvė

Sveiki,

Seniai matėmės. Užsinorėjau parašyti, nes susinervinau. Na, negražu taip daryti, žinau. Bet gal man bus atleistina.

Mano antroji pusė atsiuntė link’ą su delfi straipsniu. Be abejo, straipsnis buvo parašytas ne žurnalisto, o paprasto Lietuvos piliečio. Dabar taip madinga. Pastebėjau (tikrai nesmerkiu). [Tikslaus konteksto nepasakosiu]. Tasai pilietis aprašė, ką jis perskaitė viename forume ir ką ji suprato iš to ką perskaitė (wow new level of interpretation). Vien tai, kad naujienų ir žinių portale jis rašo apie tai, ką perskaitė plepalų forume yra keistoka, tačiau mane ne tai sunervino.

,,Straipsnis” buvo ilgas ir net iš 2 atskirų dalių, bet, mano nuomone, viską būtų įmanoma sutalpinti į kelias pastraipas. Totalus pilstymas iš tuščio į kiaurą. O minčių dėstymas… Kokie šuoliai… Suprantama, jei tai būtų transcendentinis kūrinys, būtų pateisinama. Deja, autorius rašė kažką panašaus į faktais paremtą rašinį. Ir pats šedevras savo stiliumi tiesiog tip top aštuntoko rašinys, su kuriuo mokinukas bando įlįsti mokytojai į šikną.

Aš tikrai už laisvai išreikštą nuomonę, už skleidimą savo minčių, tačiau jei nemokame dėstymo ir elementaraus rašymo taisyklių arba nesame tam bent kažkiek gabūs, gal nereiktų taip demonstruoti savęs tokiose vietose ir tik tam, kad pasidalintum facebook’e su draugais, kad kažką delfi parašei, ar tam, kad mamytė kaimynei papasakotų, koks jos vaikelis didelis žurnalistas?

Pilna kitų erdvių save reikšti, bet tai negi dabar naujienų portaluose rašysim ką valgėm pusryčiams, ką šiandien apsirengėme ar kaip mums sekėsi tualete..?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras